Yıllardır misafir ağırlıyorum, sizin ne istediğinizi, nasıl istediğinizi işte tam da böyle öğrendim! İhtiyaçlarınızın günün her anında değiştiğini; her an herkesin isteklerinin farklılaştığını
biliyorum! Benim için “bazı önemli insanlar” yok! Hepiniz önemlisiniz!
Bu nedenle tüm ben ve tüm ailem bu amaçla size hizmet etmek için varız! Biz isteklerinize farklı bir alternatif olmak için varız!

Keyifli yemekler, uzun sohbetler için alternatifiniz Sir Wintons House'da dilerseniz öğlen ve akşam dünya mutfaklarından seçkiler, dilerseniz keyifli sabah kahvaltılarında geleneksel tatlarla buluşursunuz. Güzel yemek yemek, kaliteli vakit geçirmek ve iyi müzik dinlemek peşindeki yolculuğunda sizi de Sir Winston House'a bekliyoruz. Sir Winston House, gün boyunca size hizmet için yaratılmış, Wins'in evinizde gibi rahat hissetmenizi istediği restaurantıdır. Bu arada dilerseniz eklektik mimari tasarımın etkisi altında altında hayallere dalabilir, rahat koltuklarda uzun saatlerinizi geçirebilirsiniz.

House çatısı altında isterseniz haftanın her günü uzun kahvaltılar, keyifli yemekler yiyebilir, hoş sohbetler ya da farklı müzik performansları ile yeni alternatifiniz!
House menüsünde bulunan birbirinden eşsiz lezzetleri tamamlayan geniş alkollü içecek menüsü, farklı kokteyller size ister yemek esnasında, isterseniz eğlenirken eşlik edecek.

Sir Winston Cafe'de amacımız yalnızca güzel ve keyifli vakit geçirmenizi sağlamak değil; aynı zamanda dünya lezzetlerini, bize özgün damak tadına uyarlanmış olarak sunmak!

Siz de damağınızda yenilik yaratacak bu lezzetler, günlük hayatınızdan kaçmak için en güzel alternatif!

Sir Winston Cafe, yalın tasarımı ve sakin ortamı ile sizi karşılıyor. Wins'in cafelerinde amacı size sadece güzel vakit geçirtmek değil, yepyeni dünya lezzetlerini, bizim kültürümüze özgü damakta festival yaratacak tatları biraraya getirmek.

Dünyaca ünlenmiş Melting Cheeseburger'den tutun, fit lezzetlere, geleneksel tatlara kadar farklı yemek çeşitlerinin alkolsüz içecek menüsü ile biraraya getirilerek harmanlandığı menüsünde sizin alternatifinizi seçmeniz asla zor olmayacak.

Haftanın her gününde, günün her saatinde arkadaşlarınızla, ailenizle ya da belki de sadece bir dergi ve kahve eşliğinde yalnız vakit geçirebilmeniz, mutlu olmanız ve kendinizi lezzetli menüsü ile şımartabilmeniz için Sir Winston Cafe'nin kapıları size açık.

Her geçen gün daha hızlı akan zamana ayak uydurmak, şehir telaşı içerisinde anı yavaşlatan molalar ve küçük mutlulukların peşinde koşmak için Sir Winston Express sizinle. Burada dilerseniz iyi bir kahve ile zamanı yavaşlatabilir, dilerseniz minik atıştırmalıklarla gününüzü güzelleştirebilirsiniz.

Hayat her geçen gün biraz daha hızlanıyor ve siz bu hızlı hayata ayak uydurmakta zorlanıyor musunuz? Şehir telaşı içerisinde anı yavaşlatan molalar, küçük mutluluklar mı arıyorsunuz? İşte tam da bu yüzden Wins, sizin için Express'i yarattı. Sir Winston Express'in genç ve samimi yapısı ile uyum sağlamanız hiç zor olmayacak, bir kaçamak aradığınızda Wins sizi Express'te bekliyor olacak.

Peki Sir Winston Express'in menüsünde hangi alternatifler var? Sabah gününüzü canlandıracak üçüncü nesil özel kahvelerden, atıştırmalık lezzetlere, öğle kaçamağı için alkolsüz içeceklere kadar farklı alternatifler ya da akşam iş çıkışında keyif saatler, arkadaşlarla eğlenceli bir sohbet için alkollü içecek menüsü içerisinde bulunan geniş alternatifler sizi mutlu edecek.

Sir Winston Pub, günümüz trendlerinden biri olan Gastro Pub konsepti ile hayata geçmiştir.

Yemek deneyiminin daha üst seviye çekildiği, rahat ortamlar sunan ve pub mantığında çalışır. Gastro pub konsepti, mekanlardan yeni beklentileri olan tüketiciye, geleneksel İngiliz pub tarzından ayrışan bir deneyim yaşatmayı amaçlar. Genellikle bu tarz içerinde sunulan içecekler, butik biralar (craft beer), butik kokteyller, butik şarap üreticilerinin ürettiği şaraplardan oluşur.

Ev yapımı soslar, gurme burgerler, ev yapımı makarnalar gibi farklı deneyimler yaşatan menüler vardır. İçecekler ise SW bünyesinde özel olarak hazırlanmış, farklı tariflerden geçen ve geleneksel modern alkollerden oluşur. Kısacası şehirde hem yiyip, hem içerek keyif alabileceğiniz yeni bir Pub alternatifi var!